Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach zakończone

Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 zakończone. Złotymi medalistami zostali faworyci – Magda Pawicka i Bartosz Fiszer. Zawodnik KS AZS Wratislavia, Karol Doskocz zajął wspaniałe 9 miejsce zdobywając 6 pkt!

Bartek Klisowski zajął 51 miejsce z dorobkiem 3,5 punktów. Ola Pastuszka zajęła 38 miejsce a wśród dziewczyn do lat 9 była 11 . Zdobyła 4 punkty.

Nasi juniorzy pokazali , że są w stanie rywalizować z najlepszymi w Polsce . Zabrakło trochę szczęścia , czasami chłodnej głowy, ale zdobyte doświadczenie na tym turnieju zaprocentuje w przyszłości . Jest tylko jeden warunek – rzetelna i solidna praca . Konkurencja nie śpi .

Naszym juniorom dziękujemy za walkę i emocje do końca . Trenerom i rodzicom za poświęcony czas. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

No Replies to "Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 w szachach zakończone"