Rozkład zajęć

Kolarstwo:

trening na sali do końca marca 2019 r. Od 1 kwietnia treningi rowerowe na zewnątrz.

  • wtorek 16:30 – 18:30, Stadion Olimpijski – trener Dariusz Poroś (grupa starsza)
  • wtorek 18:30 – 20:00, Stadion Olimpijski – trener Dariusz Poroś (grupa młodsza)
  • środa 16:45 – 19:15, SP nr 82 ul. Blacharska 13 – trener Kamil Dziedzic
  • czwartek 16:30 – 18:30, Stadion Olimpijski – trener Dariusz Poroś
  • sobota 10:00 – 12:00, zajęcia terenowe w zależności od warunków pogodowych – trener Kamil Dziedzic

Szachy:

  • wtorek 17:30 -19:00, ul. Macedońska 7 – trener Piotr Klukiewicz
  • czwartek 17:30 – 19:00, ul. Macedońska 7 – trener Piotr Klukiewicz

Wioślarstwo:

  • wtorek
  • czwartek

Tenis stołowy:

  • poniedziałek 16:30 – 18:00, SP Święta Katarzyna
  • wtorek 15:00 – 17:00, SP nr 91 – Wrocław (GSP)
  • czwartek 16:30 – 18:00, SP Święta Katarzyna
  • piątek 15:00 – 17:00, SP nr 91 – Wrocław (GSP)
  • sobota 10:30 – 13:00, SP Święta Katarzyna
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10:30
10:30
13:00
SP Święta Katarzyna
Tenis stołowy
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:00
17:00
SP 91 Wrocław
Tenis stołowy (GSP)
15:00
17:00
SP 91 Wrocław
Tenis stołowy (GSP)
15:30
16:00
16:30
16:30
18:00
SP Święta Katarzyna
Tenis stołowy
16:30
18:00
SP Święta Katarzyna
Tenis stołowy

17:30
19:30
Grupa Szkolenia Podstawowego
Szachy
17:00
17:30
17:30
19:30
szachy
Szachy
SzachyGrupa Szkolenia Podstawowego
18:00
18:30
19:00

poniedziałek

  • Tenis stołowy SP Święta Katarzyna
    16:30 - 18:00

wtorek

  • Tenis stołowy (GSP) SP 91 Wrocław
    15:00 - 17:00
  • Szachy szachy
    17:30 - 19:30

czwartek

  • Tenis stołowy SP Święta Katarzyna
    16:30 - 18:00
  • Szachy Grupa Szkolenia Podstawowego
    17:30 - 19:30

piątek

  • Tenis stołowy (GSP) SP 91 Wrocław
    15:00 - 17:00

sobota

  • Tenis stołowy SP Święta Katarzyna
    10:30 - 13:00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
15:00
15:00
17:00
SP 91 Wrocław
Tenis stołowy (GSP)
15:00
17:00
SP 91 Wrocław
Tenis stołowy (GSP)
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
17:30
19:30
szachy
Szachy
SzachyGrupa Szkolenia Podstawowego
17:30
19:30
Grupa Szkolenia Podstawowego
Szachy
18:00
18:30
19:00

wtorek

  • Tenis stołowy (GSP) SP 91 Wrocław
    15:00 - 17:00
  • Szachy szachy
    17:30 - 19:30

czwartek

  • Szachy Grupa Szkolenia Podstawowego
    17:30 - 19:30

piątek

  • Tenis stołowy (GSP) SP 91 Wrocław
    15:00 - 17:00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
17:30
17:30
19:30
szachy
Szachy
SzachyGrupa Szkolenia Podstawowego
17:30
19:30
Grupa Szkolenia Podstawowego
Szachy
18:00
18:30
19:00

wtorek

  • Szachy szachy
    17:30 - 19:30

czwartek

  • Szachy Grupa Szkolenia Podstawowego
    17:30 - 19:30
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
10:30
10:30
13:00
SP Święta Katarzyna
Tenis stołowy
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:00
17:00
SP 91 Wrocław
Tenis stołowy (GSP)
15:00
17:00
SP 91 Wrocław
Tenis stołowy (GSP)
15:30
16:00
16:30
16:30
18:00
SP Święta Katarzyna
Tenis stołowy
16:30
18:00
SP Święta Katarzyna
Tenis stołowy
17:00
17:30

poniedziałek

  • Tenis stołowy SP Święta Katarzyna
    16:30 - 18:00

wtorek

  • Tenis stołowy (GSP) SP 91 Wrocław
    15:00 - 17:00

czwartek

  • Tenis stołowy SP Święta Katarzyna
    16:30 - 18:00

piątek

  • Tenis stołowy (GSP) SP 91 Wrocław
    15:00 - 17:00

sobota

  • Tenis stołowy SP Święta Katarzyna
    10:30 - 13:00
No zajęcia available!