Zawodnicy AZS Wratislavia Wrocław NAJLEPSI na Mistrzostwach U23

BARTŁOMIEJ SZURLEJ PODWÓJNYM MISTRZEM POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW!!!
W miniony weekend świetnie spisali się nasi zawodnicy podczas rozgrywanych w Warszawie Mistrzostw Polski Młodzieżowców.
Bartek po fenomenalnych walkach w turnieju indywidualnym wywalczył tytuł Mistrz Polski U23, wygrywając w finale z Wojciechem Lubienieckim (AGH Kraków) 15:14.
Stanisław Rutz w turnieju indywidualnym uplasował się na 7 miejscu, natomiast Wojciech Kolańczyk zakończył zawody z 10 lokatą.
Następnego dnia Panowie w składzie Bartłomiej Szurlej, Wojciech Kolańczyk oraz Stanisław Rutz potwierdzili pozycje faworyta i obronili tytuł zeszłorocznych Mistrzów Polski!!! W półfinale zdecydowanie wygrali z drużyną AZS AWF Katowice 45:22, natomiast w finale pokonali team PKSZERM Warszawa 45:42.
Nasze Panie w składzie Agata Wróblewska, Dominika Denes oraz Oliwia Opoń wywalczyły 5 miejsce w zmaganiach drużynowych! Natomiast indywidualnie Agata zakończyła turniej na 14 miejscu a Dominika na 24.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom , rodzicom oraz trenerom!