W zakończonych 02.05.2023 Mistrzostwach Polski dziewcząt do lat 7 Duży sukces  odniosła 🥉Wiktoria Makuchowska🥉, dzięki swojej dobrej grze 💪 zdobyła 3 miejsce i brązowy medal wśród dziewczynek do lat 7. Jest to już drugi jej medal w zawodach o randze ogólnopolskiej (w 2022 srebro w Pucharze Polski  do lat 6) . Wiktoria jest uczennicą ZSP 23 we Wrocławiu.

Bardzo dobre wyniki osiągnęli również pozostali nasi zawodnicy: 6 miejsce wśród chłopców do lat 7 zdobył 🏆Leon Piechnik🏆 i w grupie dziewcząt do lat 6 wśród dziewczynek do lat 5 drugie miejsce zajęła ♟Dominika Dolbusina♟. Dzięki bardzo dobrej postawie zawodników nasz klub zajął 5 miejsce wśród klubów reprezentowanych na tych Mistrzostwach. Wielkie gratulacje dla zawodników i 🌻🌻🌻Podziękowanie dla rodziców🌻🌻🌻 za opiekę na zawodach i zaangażowanie w rozwój zawodników.
Wyniki mistrzostw:
(zdjęcia z fb organizatora mistrzostw, oraz Pani Agnieszki Piechnik i Lidi Zdziarskiej-Zaręby)

No Replies to "Jagoda Makuchowska zdobyła Brązowy Medal na Mistrzostwach Polski do lat 7 w Poroninie"