Zapraszamy na Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w brydżu 14 marca

Zapraszamy na najbliższy turniej z cyklu KMP (Korespondencyjne Mistrzostwa Polski) na zapis maksymalny w brydżu sportowym – poniedziałek 14 marca godz. 17:30 ul. Na Grobli 30-32 II piętro.

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym (KMP) składają się z 12 turniejów par. Każdy z turniejów stanowi rundę mistrzostw. Turnieje KMP są turniejami otwartymi dla wszystkich.

Turnieje odbywają się w różnych ośrodkach (także zagranicznych) w tych samych terminach według Jednolitego Kalendarza Sportowego PZBS (w co drugi poniedziałek każdego miesiąca). Turnieje są rozgrywane na tych samych rozdaniach (rozkładach kart) i obliczane na zapis maksymalny.

Dlaczego warto brać udział w KMP?

  • Porównujemy się z nawet z 1000 par. Czyli niejako bierzemy udział w naprawdę dużym turnieju. W lutym w KMP zagrały 464 pary. Po pandemii jeszcze wiele ośrodków nie powróciło do regularnej turniejów.
    Zobacz -> wyniki KMP
  • Dostęp do analizy rozdań. Obecnie analizę prowadzi Arcymistrz Światowy Włodzimierz Starkowski. Zawsze warto posłuchać, jak rozdanie widzi ekspert. Porównać swoją licytację z ekspercką.
    Zobacz ->Analiza i wyniki

No Replies to "Zapraszamy na Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w brydżu 14 marca"