AZS Wratislavia zdominował Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie.

MACIEJ BIELEC MISTRZEM POLSKI SENIORÓW W SZPADZIE!!!

WOJTEK KOLAŃCZYK I BARBARA RUTZ ZE SREBRNYMI MEDALAMI!!!

Fenomenalnie spisali się  nasi szermierze w turnieju indywidualnym Mistrzostw Polski rozgrywanych w Krakowie! Kto zostanie Mistrzem Polski seniorów  na 2019 rok miało być już tylko wewnętrzną potyczką  klubowych kolegów AZS Wratislavia Wrocław, zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Maciej Bielec wygrywając z Wojtkiem  15:10. Pozostali panowie wywalczyli następujące miejsca:

18 m. Michał Opałka
25 m. Piotr Nemec
34 m. Daniel Marcol
42 m. Jerzy Nawrocki

Wśród pań bardzo dobrze spisała się nasza Basia Rutz która minimalnie w walce o złoto  uległa zawodniczce z Katowic 15:13. Srebrny medal to ogromne osiągnięcie i wszyscy bardzo cieszymy się z tego sukces. Pozostałe zawodniczki zajęły następujące lokaty:

17 m. Anna Mroszczak
29 m. Weronika Łuszcz
31 m. Paulina Wilaszek
61 m. Oliwia Malowaniec
81 m. Barbara Piekarska

No Replies to "AZS Wratislavia zdominował Mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie."